Bajki, bajeczki stare i nowe…

Dzialaj Lokalnie17 października 2014 r. w ramach projektu „Rodzina w kręgu marzeń” w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Połańcu odbył się „Rodzinny wieczór bajek”. Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość obejrzenia popularnych kreskówek z dzieciństwa trzech pokoleń. „Bolek i Lolek”, „Pszczółka Maja”, Bolek i LolekPrzygody Koziołka Matołka” oraz współczesna bajka „Przyjaciele z kieszonkowa” cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci oraz wprowadziły w magiczny świat wspomnień rodziców i opiekunów. W przerwach pomiędzy bajkami odbyły się quizy i zabawy związane z bohaterami bajek. Największym zainteresowaniem cieszyły się rebusy, w których rozwiązaniami były tytuły bajek. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich konkurencjach przygotowanych dla nich.

Był to wspaniały rodzinny wieczór, gdzie wspólnie bez pośpiechu mogliśmy przenieść się w magiczny świat bajek.

Stowarzyszenie „Bliżej” dziękuje panu dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Połańcu za udostępnienie sali z tablicą multimedialną.

Reksio

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce” oraz Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży.

Projekt dofinansowuje UMiG w Połańcu.

polaniec  akademia-rozwoju-filantropii farma